Průvodce - jak vybrat podzimní boty

ebook_mylerie_podzim3_0

Zde najdete návod, jak postupovat při výběru podzimních barefoot bot.

ebook_mylerie_podzim3_1

Návod na změření nožičky naleznete zde: NÁVOD

ebook_mylerie_podzim3_2

ebook_mylerie_podzim3_3

ebook_mylerie_podzim3_4

ebook_mylerie_podzim3_28

ebook_mylerie_podzim3_6

ebook_mylerie_podzim3_25

ebook_mylerie_podzim3_29

Úzká noha, úzká pata - Bobux Xplorer (ideální na první krůčky i pro pokročilé chodce, vyrábí se pouze do 22 - délka stélky 14,0 cm)

Úzká noha, úzká pata - Affenzan (tenisky krásně měkké, kolekce s membránou tužší - tenisky na první krůčky, tužší pro pokročilé chodce)

Úzká noha, normální pata - Bundgaard (úžasné celoroční boty, vydrží toho hodně, mají super okop, dají se hezky dotahovat, vhodné i pro začínající chodce, ale jsou to už botičky ne capáčkové botičky jako Xplorer)

Úzká noha, normální pata - Bobux Step up (tužší kolekce než Xplorer, ohnutelné silnějším stiskem, nošením změknou, pro začínající chodce je nedoporučuji)

 ebook_mylerie_podzim3_9

ebook_mylerie_podzim3_10

 ebook_mylerie_podzim3_11

 ebook_mylerie_podzim3_12

ebook_mylerie_podzim3_13

ebook_mylerie_podzim3_14

ebook_mylerie_podzim3_15

Jack and Lily mají dvě kolekce my mocs a my shoes. My mocs jsou lehké měkké ohebné capáčkové barefoot boty. Mají tenkou 3 mm podrážku z gumy. My shoes mají pevnější podrážku a jsou tužší. Oba dva modely jsou na široké nohy včetně širší paty a kotníku. 

Freycoo jsou super venkovní barefoot capáčky, které mají tenkou velmi dobře ohebnou podrážku na ven. Jsou širší, ale jdou dotáhnout i na normální nohy. 

Beda jsou vynikající celoroční barefoot boty, jak pro začínající, tak pokročilé chodce. Jsou lehké, měkké, ohebné a většina modelů má membránu, což je super. Jsou ve dvou provedeních v klasickém a potom v lehce zúženém střihu, díky čemuž jdou dotáhnout i na užší paty a kotníky.

 ebook_mylerie_podzim3_16

ebook_mylerie_podzim3_18

 ebook_mylerie_podzim3_19

ebook_mylerie_podzim3_20

ebook_mylerie_podzim3_15

Baby bare tenisky - kombinace textilu a kůže, prodyšné. Jsou na ploutvičku s nižším nártem. Celoroční Baby bare mít nebudu.

Celoroční Fare - jsou vhodné i jako první barefoot botičky, lehké, měkké, ohebné. Příjemná měkká kůže a měkký opatek. Mají místo na vyšší nárt a baculatější nožičku.

Beda - jsou vynikající celoroční barefoot boty, jak pro začínající, tak pokročilé chodce. Jsou lehké, měkké, ohebné a většina modelů má membránu, což je super. Zúžená verze je vhodná na nohu tvaru ploutvička. Široká prstová část a užší pata a kotník.

 ebook_mylerie_podzim3_22

 ebook_mylerie_podzim3_23

 ebook_mylerie_podzim3_25

 ebook_mylerie_podzim3_26

 ebook_mylerie_podzim3_14

 ebook_mylerie_podzim3_28

ebook_mylerie_podzim3_29

Mít normální nohu je super, dítěti je skoro všechno, nemá jí úzkou ani širokou, nemá úzkej ani širokej nárt a pata je taky normální, což je super. Skoro všechno sedne kolem kotníku a paty a nemusíte složitě řešit, co vybrat :)

Bundgaard (úžasné celoroční boty, vydrží toho hodně, mají super okop, dají se hezky dotahovat, vhodné i pro začínající chodce, ale jsou to už botičky ne capáčkové botičky jako Xplorer)

Oldsoles - jsou průměrně široké, ale hodně prostorné v nártu. Pro baculaté nožičky, široké kotníky a paty jsou skvělý. Jsou měkký, ohebný a mají okop, což je fajn.

Bobux Xplorer (ideální na první krůčky i pro pokročilé chodce, vyrábí se pouze do 22 - délka stélky 14,0 cm)

Bobux Step up (tužší kolekce než Xplorer, ohnutelné silnějším stiskem, nošením změknou, pro začínající chodce je nedoporučuji)

Freycoo jsou super venkovní barefoot capáčky, které mají tenkou velmi dobře ohebnou podrážku na ven. Jsou širší, ale jdou dotáhnout i na normální nohy. 

 

Pokud si nejste jisti, jakou má vaše dítě nohu, kdykoliv mě můžete kontaktovat na info@mylerie.cz

 

Zašlete délku, šířku, obkres nohy a fotografie bosých nohou ve stoje a já vám ráda poradím:)

 

Zpět do obchodu