Pediped

Naše Značka - copy_14

 DĚTI POCÍTÍ ROZDÍL!
Ani nespočítáme, kolikrát nám rodiče řekli, jak jejich děti milují boty pediped® a dokonce odmítají nosit jinou obuv. Víme, že děti cítí rozdíl, který zdravá obuv přináší. Od prvního dne je naše heslo - pohodlí, kvalita a styl.

ZDRAVÝ VÝVOJ NOHOU
Dle Americké podiatrické lékařské asociace pediped Originals®, Grip 'n' Go™ a Flex® byly oficiálně uznány jako prospěšné pro rostoucí dětská chodidla. Naše boty byly ve skutečnosti jednou z prvních dětských bot, kterým byla udělena pečeť Americké podiatrické lékařské asociace za podporu zdravého vývoje nohou. Kolekce Originals® je barefoot, kolekce Grip 'n' Go™ je kompromis.

Naše Značka - copy_15

KOMFORT
Obuv pediped® je vyrobena z prvotřídních, netoxických materiálů. Pěnové stélky a polštářky zajišťují pohodlné nošení, zatímco polstrované paty tlumí nárazy.

KVALITA
Nepřekonatelná kvalita a řemeslné zpracování zajistily obuvi pediped® věrnost. Prvotřídní kůže, výrazný styl a pozoruhodná pozornost věnovaná detailům vedly ke vzniku skutečně výjimečné obuvi.

STYL
Díky módním stylům, z nichž si můžete vybrat pro každou fázi chůze, se společnost pediped® snaží poskytnout rodičům vzhled, který chtějí, za cenu, kterou si mohou dovolit, a zároveň je obuv zdravá pro dětské nohy.

 KOLEKCE Originals®

Pediped Originals jsou ideální první boty pro nejmenší děti. Boty jsou barefoot, mají měkkou ohebnou koženou podrážku a nádherný zajímavý design. Podrážka je navržena tak, aby byla dostatečně protiskluzová, ohebná a zároveň dostatečně odolná pro lehké venkovní použití.

KOLEKCE Grip 'n' Go™

Boty Pediped Grip n Go jsou skvělou volbou pro batolata, která přecházejí od rané chůze k jistějšímu kroku. Mají měkkou gumovou podrážku, která poskytuje větší ochranu proti povětrnostním vlivům než kolekce Originals®, zároveň je ale stále dostatečně pružná, aby umožnila nohám přirozenou chůzi a pohyb. Pěkný zaoblený tvar prstové části a měkký svršek poskytují ideální kombinaci pro ochranu a flexibilitu nožičky.

 

Minnie Navy Pink FLEX®
749 Kč

Prodyšné balerýnky vhodné na dobrodružství ve vodě i na souši.

+ další
1314/21
Daisy White Multi GRIP 'N' GO
1 190 Kč

Sandálky s pružnou podrážkou, která zajistí, že každý krok bude pro vaše děťátko příjemný a snadný. Nejedná se o barefoot botu. 

+ další
897/22
Gustan Blue Lime GRIP 'N' GO
1 190 Kč

Sandálky s technologií G2, která je speciálně navržena pro děti, které přecházejí od rané chůze k chůzi s jistějším krokem. Nejedná se o barefoot botu. 

+ další
894/21
Force Indigo GRIP 'N' GO
1 190 Kč

Lehké sportovní tenisky s tkaničkami a zapínáním na suchý zip. Nejedná se o barefoot botu. 

+ další
891/23
Dani Navy Nubuck GRIP 'N' GO
1 190 Kč

Tenisky s prodyšnou podšívkou ze síťoviny pro každého chlapečka.  Nejedná se o barefoot botu. 

+ další
888/23
Dany Dusty Rose GRIP 'N' GO
1 190 Kč

Tenisky se zapínáním na suchý zip pro každou holčičku. Nejedná se o barefoot botu. 

+ další
885/20
Betty Sand GRIP 'N' GO
1 190 Kč

Balerínky se zapínáním na suchý zip. Nejedná se o barefoot botu. 

+ další
882/21
Dani Pink Carnation GRIP 'N' GO
1 190 Kč

Tenisky se zapínáním a prodyšnou podšívkou ze síťoviny. Nejedná se o barefoot botu.

+ další
879/20
Nikki silver GRIP 'N' GO
1 190 Kč

Tyto sandálky jsou vybaveny technologií Memory Foam Technology™, která zajistí pohodlí po celý den. Nejedná se o barefoot obuv.

+ další
876/21
Nikki Pink Orange GRIP 'N' GO
1 190 Kč

Tyto barevné sandálky jsou vybaveny technologií Memory Foam Technology™, která zajistí pohodlí po celý den. Nejedná se o barefoot obuv.

+ další
870/21
Nikki Champagne GRIP 'N' GO
1 190 Kč

Tyto sandálky jsou vybaveny technologií Memory Foam Technology™, která zajistí pohodlí po celý den. Nejedná se o barefoot obuv.

+ další
861/20
Nikki Pink Champagne GRIP 'N' GO
1 190 Kč

Tyto veselé růžové sandálky jsou vybaveny technologií Memory Foam Technology™, která zajistí pohodlí po celý den. Nejedná se o barefoot obuv.

+ další
858/22
Nahoru
Další produkty
38 položek celkem
Zpět do obchodu